מלונות עץ איכותיות לכלבים בעבודת יד

מחפשים מלונה איכותית לכלב האהוב שלכם? הגעתם למקום הנכון!

אנו בכלביית גבע מבינים כלבים ולכן מייצרים מלונות המתאימות לצרכים של הכלבים.

כל המלונות ניתנות לייצור לפי מידה. ניתן להוביל לכל הארץ.

התקשרו עכשיו: 052-2962763 או 050-3776375

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

דגם: מרפסת

מלונה ענקית דגם: "מרפסת" עם דק מעץ. כל המלונה עשוייה מפנל מבודד עבה מאלומיניום עם בידוד טרמי עשוי קלקר.קלה לניקוי וחיטוי. החומר ממוחזר. מעולה לכלביות,עמותות,פנסיונים,ווטרינרים וכו'. קלה להרכבה ופירוק ומגיעה שמונה חלקים. מידות: 120 ס"מ על 180 ס"מ עומק 90ס"מ עובי: 8 ס"מ מחיר 3500 ש"ח פלוס מע"מ

דגם מכופלת

מלונה ענקית וכפולה. דגם "מכופלת" עשוייה מפנל מבודד עובי 8 ס"מ. מתאימה לשני כלבים גדולים/ענקיים. גג נפתח לאיוורור וניקוי. המלונה ניתנת לחיטוי בקלות. באמצע המלונה יש קיר המשמש כמחיצה פנימית בין שתי המלונות המאפשרת פרטיות לכלבים.יש למלונה משטח עץ פנימי כמו דק/פרקט עבה לבידוד מקסימלי של שטח המרבץ. ניתנת לפירוק לשבעה חלקים. מידות: אורך: 190 ס"מ מטר רוחב: 120 ס"מ גבוה: 94 ס"מ עומק: 91 ס"מ עובי הקירות: 8 ס"מ. מעולה לכלביות,עמותות,בתים פרטיים,חוות ומשקיים חקלאיים. מחיר 3950 ש"ח לא כולל מע"מ והובלה

דגם סנופי

מלונה דגם "סנופי" עשוייה מפנל מבודד אלומיניום ממוחזר. עבה מאוד וחזקה. מתאימה לכלבים גדולים וענקיים. בעלת דרגש עץ מובנה לטובת בידוד שטח המרבץ. מלונה עמידה ומעולה לחורף ולקיץ. מתאימה גם לכלבים צעירים שעדיין מכרסמים כל דבר,את המלונה הזו יהיה להם קשה להרוס. המלונה ניתנת לפירוק לשבעה חלקים, קלה להרכבה והובלה. ניתן לחטא ולנקות בקלות. מעולה לכלביות,עמותות,תחנות הסגר,ווטרינרים וכו' מחיר 1500 ש"ח פלוס מע"מ.

דגם בוטקה

מלונה מפנל מבודד עשוייה מלוחות אלומיניום וקלקר פנימי. מתפרקת ל 6 חלקים קלה להרכבה ופירוק. המלונה כוללת דרגש מעץ לבידוד שטח המרבץ. מצויינת לכלביות,עמותות, כי קלה לשטיפה וחיטוי והכי חשוב קלה לשינוע כי היא קלת משקל. מתאימה גם לבתים פרטיים,למרפסת,פטיו,גינה או לחצר. מידות: גג: 105 על 109 עומק המלונה: 80 רוחב המלונה: 95 גובה:90 פתח כניסה: 37 ס"מ. עובי הגג והקירות: 8 ס"מ. מחיר: 1250 ש"ח לא כולל מע"מ והובלה יש מגוון מידות ועיצובים.

דגם "אורן"

מלונה חזקה מפלטות של עץ אורן מלא, בעובי 2.5 ס"מ, מבודדת מחום ומקור, קלה לשינוע (לא כבדה), מידות: 110 עומק, 90 רוחב, 140 גובה
*ניתן להזמין במידות שונות

דגם "לוג"

מלונה מעץ מלא, חצי לוג (נראה כמו גזעי עץ), גדולה ומרווחת, מתאימה לכלבים גדולים: בוקסר, רועה גרמני וכו'. הגג מורכב מקרשים מסוג נגיעה המבטיחים אטימות מוחלטת ממים (כמו רעפים).
מידות: 110 עומק, 90 רוחב, 140 גובה

דגם "מרפסת"

מלונה גדולה עם מרפסת המאפשרת לכלב להיות במקום סגור לחלוטין או במרפסת ולהנות מהאויר הפתוח. המלונה עשויה מעץ מלא, קורות מחוברות המעניקות מראה של בקתה. מתאים לכלבים גדולים ובינוניים.
מידות: 150 עומק, 110 רוחב, 150 גובה

דגם "עץ ממוחזר"

מלונה מעץ ממוחזר, מתאימה לשוחרי איכות הסביבה שבינינו, המלונה עשויה מעץ מגושם מסיבי חזק. המלונה מגיעה משויפת וצבועה.
מידות: 110 עומק, 90 רוחב, 140 גובה.
ניתן להזמין במידות שונות.

דגם "בקתת החלומות"

מלונה ענקית עשויה כולה מעץ מלא מסוג אורן. הגג בנוי מפלטות O.S.B ועליהן יריעות שינגלס (זפת דמוי רעפים). למלונה גגון מרפסת המגן על פתח הכניסה מקרני השמש וטיפות גשם. בצמוד למלונה יש מתקן לקערות מים ומזון ולו מחובר ארגז איחסון אטום למזון יכול להכיל 20 ק"ג מזון כלבים.
מידות 160 עומק, 130 רוחב, 85 גובה

דגם "בוטקה"

מלונה בעיצוב ומראה של בוטקה של פעם.
המלונה מעץ מלא למעט הגג שעשוי מפלטה o.s.b (עץ ממוחזר) על הפלטה יריעת שינגלס (זפת) דמויית רעפים.
למלונה גג נפתח המאפשר איוורור וניקוי טוב יותר. כמו כן היא מתפרקת ל: 4 קירות, גג וריצפה.
מידות: 90 עומק, 90 רוחב, 90 גובה

דגם "בוטקה"

מלונה בעיצוב ומראה של בוטקה של פעם. המלונה מעץ מלא למעט הגג שעשוי מפלטה o.s.b (עץ ממוחזר) על הפלטה יריעת שינגלס (זפת) דמויית רעפים. למלונה גג נפתח המאפשר איוורור וניקוי טוב יותר. כמו כן היא מתפרקת ל: 4 קירות, גג וריצפה.
מידות: 90 עומק, 90 רוחב, 90 גובה

דגם "בלקונה"

מלונה מיוחדת במינה עם עליית גג ומעקה. למלונה סולם המאפשר לכלב לעלות למפלס העליון.
המלונה מעץ מלא כולל יריעת P.V.C בין ריצפת המרפסת לבין תקרת המלונה להבטחת מניעת חדירת גשם ורטיבות ומבטיחה איטום מירבי.
המלונה מתאימה לכלבים קטנים עד בינוניים (בולדוג צרפתי,קוקר ספניאל, פיקינז וכו')
מידות: 75 עומק, 70 רוחב, 70 גובה

דגם "מכופלת"

מלונה כפולה המתאימה לשני כלבים, באמצע המלונה יש מחיצה פנימית המאפשרת לכל כלב את הפינה שלו. המלונה עשויה מקרשים חצי לוג, וגג רעפים מפח (רב-רעף). התחתית הפנימית של המלונה מוגבהת מהרצפה בכ-40 ס"מ.
מידות: 190 רוחב, 83 עומק, 110 גובה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם: