גבע – כלבים ומזון

מסירת כלבים לאימוץ

רוצה למסור כלב? הגעת למקום הנכון!!!

עשרות כלבים מצאו חיים חדשים וטובים בזכותי…
אני גבע צין (44) מאלף הכלבים אקלוט את כלבך ואמצא לו חיים חדשים

הכלב לא מורדם ולא מומת לא משנה כמה זמן הוא נשאר בכלבייה. תוכלו לבקרו ולדעת מי אימץ אותו. במידה ותירצו תקבלו תמונות וסרטונים בוואטספ בהתאם לזמן שאני בכלבייה.

בכלבייה יש מבחר אפשרויות לשיכון כלבך: יש כלובים וגדריות גדולות וקטנות. היתרון בגדרייה שהכלב מתחבר לחבורת כלבים התואמת לאופיו ונוצרת תת להקה בה הם משחקים, משתוללים, רצים, נובחים ונהנים..

אם יש צורך וצורך מצד המאמץ העתידי הכלב עובר אילוף ושיקום התנהגותי (בתשלום נוסף מצד המאמץ).

אני אדאג למצוא לו בית ראוי התואם לאופיו..

השירות כרוך בתשלום גלובלי חד פעמי בעלות משתנה להלן שלוש דוגמאות שימו לב אלה רק דוגמאות וכל כלב לגופו של עניין:

גור צעיר: 550 ש”ח לא כולל מע”מ.

כלב צעיר קטן או בינוני, מאולף,רגוע,שקט,חברותי לילדים: 3500 ש”ח לא כולל מע”מ.

כלב מבוגר  או כלב כנעני מעמותה חרדתי/נבחני/ תוקפני, 5500 ש”ח לא כולל מע”מ.

התשלום איננו יומי או שבועי. ככתוב מדובר על תשלום גלובלי ובזכותו אני מצליח לממן את הטיפול,התיווך,המזון, מקרים בלתי צפויים וכו’. חשוב לציין שרוב הכלבים מוצאים בית מהר,ולכן בזכות תשלום זה אנו מצליחים לממן את הכלבים והכלבות המבוגרים,קשישים,תוקפניים ונבחניים שנשארים זמן רב בכלבייה! שימו לב!!! במידה ותתחרטו ותרצו את הכלב בחזרה אין החזר כספי!!! ולמה? כי כאמור השירות הינו גלובלי ולא יומי!

למי שאין רכב, או לא מסוגל לעמוד במעמד המסירה, שימו לב: בכל שבוע אנו מבצעים איסוף  כלבים ארצי עם ה”אמץ-נע” – האיסוף כרוך בתשלום של 550 ש”ח מאזור המרכז, 850 ש”ח מאילת, 850 ש”ח צפונית לתל אביב.

לחצו כאן למכתבי המלצה

רקע:
בכל יום מוצאים את מותם מאות כלבים בישראל. הכלבים ננטשים ע”י בעליהם ומסתובבים ברחובות רעבים, צמאים ומנהלים מאבק יומיומי לשרוד, אך כאן לא נגמר סבלם! תוך מספר ימים לוכדי הכלבים תופסים אותם ומעבירים אותם לכלבייה העירונית, אין זה סוד כי מיום הגעתם לכלבייה העירונית “שעון המוות” מתקתק ותוך 10 ימים גורלו של הכלב נקבע: זריקת הרדמה והמתת הכלב ע”י וטרינר

המשימה שלנו:
אנחנו בכלביית גבע יכולים לעזור!!!
אם יש לכם כלב מעורב או גזעי? צעיר או קשיש?
ואינכם יכולים לגדל אותו יותר?
אך אתם חוששים למסור אותו? חוששים שירדימו אותו למוות?
אל תזרקו אותו לרחוב!

תשלחו לי מייל עם התמונה של הכלב והסבר למה אתם מוסרים אותו וקצת מידע רלוונטי: מחוסן? מסורס? תוקפני? חברותי?  gevazin1@gmail.com

השיטה ודרכי פעולה:
לפי הצורך אני עורך לכלב מבחן התאמה וכשירות מבצעית, במידה והכלב מתאים מבחינה התנהגותית ופיזית אקח את הכלב ואמצא לו חיים חדשים: כלב משפחתי,כלב לזיהוי חומרי נפץ, כלב שמירה, כלב ליווי, כלב טיפולי “לאנשים עם צרכים מיוחדים”…כמובן שכלבים קשישים לא עוברים שום מבחן ובעצם אני משמש להם כפנסיון עד יומם האחרון,או עד שמשפחה רוצה לעזור ולאמץ.

התנאים של הכלבים:

ישנן שלוש אפשרויות להחזקת הכלבים והן משתנות בהתאם:

 1. חברותא:
  חלק נכבד מהכלבים נמצאים במתחם “חברותא” שזו בעצם גדרייה גדולה המחולקת לשתי חצרות: אחת לכלבים גדולים וחברותיים והשנייה לכלבים קטנים..כך הכלבים לא קשורים,לא בכלובים ולנו הטיפול הרבה יותר קל..כל כלב מוצא את מעמדו תוך שעות ומתפתחת במקום להקה..לכלבים יש אוכל חופשי במספר נקודות ומים טריים
 2. ניחותא:
  שהוא תא ענקי או לייתר דיוק מתחם מגודר בצד הכלבייה. במתחם נמצאים יחדיו מס’ כלבים קשישים אשר מצבם הנפשי והרפואי לא מאפשר להמשיך ולגדל אותם בבית המקורי שלהם.
  “בניחותא” הכלב יכול לעשות צרכים היכן שיחפוץ, הוא יכול לנבוח מהבוקר ועד הערב ולבלות בקרבת כלבים התואמים לאופיו ולמזג שלו..
  המקום רחב ידיים הכלב לא בכלוב אלא חופשי בגדרייה עם צל ומקומות רביצה..יש מים ואוכל בשפע..ויחס חם וטוב.
  “ניחותא” תשמש לו כמקום מחייה עד שילך לעולמו באופן טבעי.. כדרך הטבע.
 3. אימתא:
  מתחם זמני לשיקום כלבים פחדנים או תוקפניים ובו יש גם תאים וגם כבלים לריצה המיועדים לכלבים תוקפניים אשר אינם יכולים ליהיות ביחד עם כלבים נוספים, ולכן אותם כלבים תוקפניים יהיו קשורים לכבל ריצה.באם כלבכם פחדן וברחן הוא יהיה בכלוב גדול ומרווח ביחד עם עוד כלבים הדומים לאופיו וברגע שארגיש כי חדל מלתקוף יועבר למתחם חברותא הסמוך. כלבים הרגילים ליהיות קשורים יכולים ליהיות קשורים תחת עץ במטע המקורב לכלבייה ובו צל רב ופחות כלבים.

 

האם ניתן לדעת מי בחר את הכלב שלנו?
כן בהחלט! ברגע שהכלב יימסר לו תרצו תקבלו דיווח לאן הגיע. באם המשפחה החדשה תסכים אף תוכלו לבקרו! (יש משפחות מאמצות שכועסות על המוסרים ולא רוצות איתן קשר) חשוב לציין שבחלק מהמקרים כל מקרה לגופו יינתן חודש ימים הסתגלות לכלב ולמשפחה, למעט וחוץ ממצבים בהם התברר, כי המידע שנמסר מהמשפחה לא נכון.

מה קורה אם הכלב לא מוצא בית?
מאחר ושיקול בחירת הכלב הוא שלי בלבד, יש לי את היכולת לנבא אם הכלב שלכם בר אימוץ. במידה וטעיתי והכלב נשאר זמן רב אז הוא שומר על המקום. מאחר והכלבייה היא משווקת ומפיצה של מגוון מזונות לכלבים עלות המזון היא מינורית להבדיל מכלביות אחרות שקונות שקי מזון במחיר יקר יותר מאיתנו, בנוסף רוב הכלבים שאני קולט מוצאים בית מהר,תוך שעות וימים,ולכן אין שום לחץ כספי !! מבחינתי הכלב יכול להישאר אצלי עד שתגיע המשפחה המאמצת, ברור שנעדיף לחסוך עלויות ושהכלב ימצא בית מהר יותר..וגם עבורו זה יותר טוב לחיות במשפחה חמה ואוהבת,בחווה או משק חקלאי בה הוא יכול לנבוח,לרוץ ולגרש זרים.

איך הכלבים מוצאים בתים?
לאחר 20 שנים של פעילות עיסקית בתחום הכלבנות בארץ ובעולם, צברתי קשרים רבים בתחום, כמו כן יש לי דף עיסקי בפייסבוק עם מעל 20,000 עוקבים וערוץ יוטיוב עם מעל 5,000 מנויים. כך שכל כלב שאנו קולטים נחשף לעשרות אלפי גולשים וגולשות חובבי כלבים. וגולת הכותרת והייחוד שלי יש לי ניידת אימוץ כלבים ארצית ושמה “אמץ-נע” (חפשו בגוגל) הניידת נוסעת בכל הארץ..כל פעם עם כלבים אחרים, וכך במקום שאנשים יגיעו לכלבייה אני יוזם וחותר למגע בין הכלבים לעוברים ושבים ומגדיל את החשיפה של הכלבים הזקוקים לבתים, בנוסף יש לי עיתון ושמו “אימוצתון” שמחולק בכל הארץ, בעיתון מוצגים כל הכלבים של הכלבייה בעזרת תמונות איכותיות ותיאור מילולי על אופיו של כל כלב וכלבה, כך אלפי אנשים מקבלים “תמונה כוללת” תרתי משמע של הכלבים הזקוקים לאימוץ.

אבל התותח האמיתי שלי הוא העמוד באתר האינטרנט שלי: כלבים שמחפשים בית  מדובר על אתר חזק ש”קופץ” בין הראשונים בגוגל ומביא כול חודש עשרות אלפי מבקרים! אנשים ונשים,משפחות, רווקים ורווקות שרוצים לאמץ כלבים. באתר יש מידע על כל כלב,תמונה והם יכולים לצור איתי קשר במייל על הכלב המסוים שראו!..והכי חשוב: לרוב אנו מקבלים קהל בשעות לא שעות,אפילו בחגים,בשבתות ובשעות מוקדמות או מאוחרות של היום ועושים הכל, אבל הכל על מנת שהכלבים ימצאו אימוץ שמתאים להם ומהר

052-2962763 | 050-3776375

הורדת טפסים: הסכם מסירת כלב לאימוץ | טופס העברת בעלות על כלב

למסירת כלב לאימוץ מלאו פרטים בדף צור קשר.

 

אהבתם את המאמר? שתפו!

שיתוף ב facebook
בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
בוואטסאפ
שיתוף ב email
במייל
שיתוף ב print
הדפסה