גבע – כלבים ומזון

חנות

מסירת כלבים לאימוץ

מסירת

כלבים

לאימוץ

בכלביה שלנו

אם יש לכם כלב מעורב, גזעי, צעיר או קשיש
ואינכם יכולים לגדל אותו יותר?
אתם חוששים למסור אותו?
חוששים שירדימו אותו למוות?

אל תזרקו אותו לרחוב!
אני אדאג למצוא לו בית ראוי.
עשרות כלבים מצאו חיים חדשים וטובים בזכותי.

אימוץ כלבים הדף של כלבית גבע

בכל יום מוצאים את מותם מאות כלבים בישראל. הכלבים ננטשים ע"י בעליהם ומסתובבים ברחובות רעבים, צמאים ומנהלים מאבק יומיומי לשרוד, אך כאן לא נגמר סבלם! תוך מספר ימים לוכדי הכלבים תופסים אותם ומעבירים אותם לכלבייה העירונית, אין זה סוד כי מיום הגעתם לכלבייה העירונית "שעון המוות" מתקתק ותוך 10 ימים גורלו של הכלב נקבע: זריקת הרדמה והמתת הכלב ע"י וטרינר.

תהליך מסירת כלב בכלביה שלנו:

הכלב יעבור מבחן התאמה וכשירות מבצעית, במידה והכלב מתאים מבחינה התנהגותית ופיזית אקח את הכלב ואמצא לו חיים חדשים: כלב משפחתי, כלב לזיהוי חומרי נפץ, כלב שמירה, כלב ליווי, כלב טיפולי "לאנשים עם צרכים מיוחדים וכו'.
כמובן שכלבים קשישים לא עוברים שום מבחן ובעצם אני משמש להם כפנסיון עד יומם האחרון, או עד שמשפחה רוצה לעזור ולאמץ.

הכלב לא מורדם ולא מומת לא משנה כמה זמן הוא נשאר בכלבייה.
תוכלו לבקרו ולדעת מי אימץ אותו. במידה ותירצו תקבלו תמונות וסרטונים בוואטספ בהתאם לזמן שאני בכלבייה.

אם יש צורך וצורך מצד המאמץ העתידי הכלב עובר אילוף ושיקום התנהגותי (בתשלום נוסף מצד המאמץ).

תעקבו אחרינו בפייס נוכל להמשיך להשפיע טוב בשבילם

המשימה שלנו

למצוא לכלבים שלכם בית חם
או לשכן אותם בכלביה שלנו

סיפורי הצלחה

ישנן שלוש אפשרויות להחזקת הכלבים

חברותא

חלק נכבד מהכלבים נמצאים במתחם חברותא שזו בעצם גדרייה גדולה המחולקת לשתי חצרות

חברותא

המתחם מחולק ל-2 חצרות: אחת לכלבים גדולים וחברותיים והשנייה לכלבים קטנים. כך הכלבים לא קשורים ,לא בכלובים ולנו הטיפול הרבה יותר קל. כל כלב מוצא את מעמדו תוך שעות ומתפתחת במקום להקה. לכלבים יש אוכל חופשי במספר נקודות ומים טריים.

ניחותא

ניחותא הוא תא ענקי או לייתר דיוק מתחם מגודר בצד הכלבייה.

ניחותא

במתחם ניחותא נמצאים יחדיו מס' כלבים קשישים אשר מצבם לא מאפשר להמשיך ולגדל אותם בבית המקורי שלהם. בניחותא הכלב יכול לעשות צרכים היכן שיחפוץ, הוא יכול לנבוח ולבלות בקרבת כלבים התואמים לאופיו ולמזג שלו. המקום רחב ידיים הכלב חופשי בגדרייה עם צל ומקומות רביצה. ניחותא תשמש לו כמקום מחייה עד שילך לעולמו באופן טבעי.

אימתא

אימתא הוא מתחם זמני לשיקום כלבים פחדנים או תוקפניים.

אימתא

באימתא יש תאים וכבלים לריצה המיועדים לכלבים תוקפניים אשר אינם יכולים ליהיות ביחד עם כלבים נוספים ולכן הכלבים התוקפניים יהיו קשורים לכבל ריצה. אם כלבכם פחדן וברחן הוא יהיה בכלוב גדול ומרווח ביחד עם עוד כלבים הדומים לאופיו וברגע שארגיש כי חדל מלתקוף יועבר למתחם חברותא הסמוך. כלבים הרגילים ליהיות קשורים יכולים ליהיות קשורים תחת עץ במטע המקורב לכלבייה ובו צל רב ופחות כלבים.

תשלום

השירות כרוך בתשלום גלובלי חד פעמי בעלות משתנה בזכותו אני מצליח לממן את הטיפול,התיווך, המזון, מקרים בלתי צפויים וכו'.
רוב הכלבים מוצאים בית מהר, לכן בזכות התשלום שלכם אנו מצליחים לממן את הכלבים והכלבות המבוגרים, הקשישים, התוקפניים והנבחניים שנשארים זמן רב בכלבייה!

במידה ותתחרטו ותרצו את הכלב בחזרה אין החזר כספי מיכוון שהשירות הינו גלובלי ולא יומי!

למי שאין אפשרות להביא את הכלב, או לא מסוגל לעמוד במעמד המסירה, אנו מבצעים איסוף כלבים ארצי שבועי יחד עם ה"אמץ-נע" האיסוף כרוך בתשלום נוסף  של 550 ש"ח מאזור המרכז, 850 ש"ח מאילת, 850 ש"ח צפונית לתל אביב.

גור צעיר

650 ש"ח
(לא כולל מע"מ)
המחיר בכפוף לאיבחון הכלב ויכול להשתנות בהתאם לתוצאות האיבחון

כלב צעיר קטן / בינוני

מאולף, רגוע, שקט, חברותי לילדים
4500 ש"ח 
(לא כולל מע"מ)
המחיר בכפוף לאיבחון הכלב ויכול להשתנות בהתאם לתוצאות האיבחון

כלב מבוגר או כלב כנעני

מעמותה חרדתי / נבחני / תוקפני
6500 ש"ח 
(לא כולל מע"מ)
המחיר בכפוף לאיבחון הכלב ויכול להשתנות בהתאם לתוצאות האיבחון

שאלות נפוצות

כן בהחלט! ברגע שהכלב יימסר לו תרצו תקבלו דיווח לאן הגיע. באם המשפחה החדשה תסכים אף תוכלו לבקרו! (יש משפחות מאמצות שכועסות על המוסרים ולא רוצות איתן קשר) חשוב לציין שבחלק מהמקרים כל מקרה לגופו יינתן חודש ימים הסתגלות לכלב ולמשפחה, למעט וחוץ ממצבים בהם התברר, כי המידע שנמסר מהמשפחה לא נכון.

מאחר ושיקול בחירת הכלב הוא שלי בלבד, יש לי את היכולת לנבא אם הכלב שלכם בר אימוץ. במידה וטעיתי והכלב נשאר זמן רב אז הוא שומר על המקום. מאחר והכלבייה היא משווקת ומפיצה של מגוון מזונות לכלבים עלות המזון היא מינורית להבדיל מכלביות אחרות שקונות שקי מזון במחיר יקר יותר מאיתנו, בנוסף רוב הכלבים שאני קולט מוצאים בית מהר,תוך שעות וימים,ולכן אין שום לחץ כספי !! מבחינתי הכלב יכול להישאר אצלי עד שתגיע המשפחה המאמצת, ברור שנעדיף לחסוך עלויות ושהכלב ימצא בית מהר יותר..וגם עבורו זה יותר טוב לחיות במשפחה חמה ואוהבת,בחווה או משק חקלאי בה הוא יכול לנבוח,לרוץ ולגרש זרים.

לאחר 20 שנים של פעילות עיסקית בתחום הכלבנות בארץ ובעולם, צברתי קשרים רבים בתחום, כמו כן יש לי דף עיסקי בפייסבוק עם מעל 20,000 עוקבים וערוץ יוטיוב עם מעל 5,000 מנויים. כך שכל כלב שאנו קולטים נחשף לעשרות אלפי גולשים וגולשות חובבי כלבים. וגולת הכותרת והייחוד שלי יש לי ניידת אימוץ כלבים ארצית ושמה "אמץ-נע" (חפשו בגוגל) הניידת נוסעת בכל הארץ..כל פעם עם כלבים אחרים, וכך במקום שאנשים יגיעו לכלבייה אני יוזם וחותר למגע בין הכלבים לעוברים ושבים ומגדיל את החשיפה של הכלבים הזקוקים לבתים, בנוסף יש לי עיתון ושמו "אימוצתון" שמחולק בכל הארץ, בעיתון מוצגים כל הכלבים של הכלבייה בעזרת תמונות איכותיות ותיאור מילולי על אופיו של כל כלב וכלבה, כך אלפי אנשים מקבלים "תמונה כוללת" תרתי משמע של הכלבים הזקוקים לאימוץ.

אבל התותח האמיתי שלי הוא העמוד באתר האינטרנט שלי: כלבים שמחפשים בית  מדובר על אתר חזק ש"קופץ" בין הראשונים בגוגל ומביא כול חודש עשרות אלפי מבקרים! אנשים ונשים,משפחות, רווקים ורווקות שרוצים לאמץ כלבים. באתר יש מידע על כל כלב,תמונה והם יכולים לצור איתי קשר במייל על הכלב המסוים שראו!..והכי חשוב: לרוב אנו מקבלים קהל בשעות לא שעות,אפילו בחגים,בשבתות ובשעות מוקדמות או מאוחרות של היום ועושים הכל, אבל הכל על מנת שהכלבים ימצאו אימוץ שמתאים להם ומהר.

פנו אלינו ונמצא לכלב שלך בית חם או נאמץ אותו בכלביה שלנו