גבע – כלבים ומזון

כלוב טיסה

מחפש כלוב טיסה לכלב ? או כלוב טיסה לחתול? זקוק לכלוב טיסה לגור על מנת לגמול אותו מצרכים? הגעת למקום הנכון!!!   052-2962763 תתקשר!!!

לכלביית גבע מבחר גדול של כלובי טיסה לכלבים וחתולים. ראוי לציין כי לא תוכל להטיס את הכלב שלך או החתול ללא כלוב טיסה תקני!! וזאת ומאחר ויש תקנות בין לאומיות להטסת כלבים וחתולים.

במידה ואתה לא מתכוון להטיס את הכלב בכלוב טיסה אבל צריך כלוב טיסה על מנת שישמש ככלוב לגמילה מצרכים יש לכלביית גבע גם כלוב טיסה מרשת ברזל או ליתר דיוק כלוב גמילה מצרכים.

שימו לב! כלביית גבע גם קונה כלוב טיסה מכל סוג גודל וצבע…

544725-כלוב טיסה

סיפור מצחיק על כלוב טיסה:

מעשה שהיה כך היה…משפחה יהודית שומרת מצוות ויראת שמים התגוררה בברוקלין שבגולה השם ישמור..

למשפחה היה כלב קשיש מסוג קוקר ספניאל אשר אחרי כ 15 חורפים החזיר את נשמתו לבורא..

בהתייעצות משפחתית הוחלט להעלות לקבורה את הכלב לישראל כייאה וכנדרש מכל יהודי באשר הוא.

הבן הצעיר במשפחה קנה כלוב טיסה הדרוש לפי התקנות של חברת “אל-על” הכניס את גופת הכלב הישיש לכלוב הטיסה סגר את כלוב הטיסה ונסע לשדה התעופה.. כעבור המתנה מורטת עצבים העלה את כלוב טיסה לבטן המטוס ונפרד מהכלב.. כעבור 11 שעות טיסה הגיעה גופת הכלב לארץ הקודש, אך השם ישמור הסבל המבוהל ראה כי בכלוב טיסה גופת כלב אשר נפח את נשמתו.. הסבל המבוהל חשש כי יואשם במות הכלב ומיד זרק את גופת הכלב לפח האשפה ונסע לרכוש כלב קוקר ספניאל בחנות החיות הקרובה.. למזלו היה כלב זהה לחלוטין לכלב המנוח והסבל קנה מיד את הכלב הכניס אותו לכלוב טיסה ושלח את “המטען” ליציאה..

ובנתיים בחוץ מחכה בן דוד של משפחת היהודים מברוקלין ממתין ומצפה לכלוב טיסה בו גופת הכלב והנה הכלוב טיסה מבצבץ לו בין המזוודות והלא יאומן קרה!! חשכו עיניו בתוך כלוב טיסה יושב לו כלב קוקר ספניאל חי נושם ובועט ורק מחכה לצאת מכלוב טיסה. הבן דוד התקשר למשפחה והודיע להם שיעלו חיש מהר על טיסה לישראל “תחיית המתים” הגיעה המשיח כאן עלו לארץ!!!

אהבתם את המאמר? שתפו!

שיתוף ב facebook
בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
בוואטסאפ
שיתוף ב email
במייל
שיתוף ב print
הדפסה