גבע – כלבים ומזון

הרבעות והזרעות

428021-dog-sex_02לא מומלץ. גם ככה יש הרבה כלבים נטושים.

לא תמיד הכל “הולך” חלק בכל הקשור בהרבעות. לעיתים הזכר איננו “יודע” מה לעשות ויש צורך בסיסי בהדרכה ועזרה, ולעיתים אף התערבות עם ציוד וטרינרי מיוחד להזרעה. ראוי להדגיש, כי גם לנקבה לפעמים יש בעיות – תלוי באיזה גזע מדובר.
לאור הנסיון הרב שצברתי במאות הרבעות והזרעות המתבצעות על-בסיס יומיומי בכלביית גבע, אני מזמין אתכם לפנות אליי בכל בעיה הקשורה בהרבעה.

דעו לכם: אין דבר כזה שלא ניתן ליזום זיווג – צריך לדעת איזה זכר לבחור ולהתאים את המיקום והזמן הנכונים.

זכרים מרביעים
במשך השנים צברתי מאגר עצום של זכרים מרביעים מיוחדים ביופיים והחשוב מכל – באופיים. הכלבים בעלי תעודות יוחסין והם עברו בהצלחה בדיקת אגן. כלבי המשפחה הם בעלי קו-אופי נוח לחיי משפחה, וקבוצת כלבי העבודה – המתאימים לשמירה ותקיפה – הם להקת זכרים אחרת, המתאימה לקו האופי של התפקידים הדרושים.

כנהוג בתחום, בעבור כל הרבעה אני מבקש גור או גורה, כמובן לאחר תום פרק הזמן הדרוש לגור להיות עם אימו ואחיו ולאחר שהגורים נגמלו והם עצמאיים במקצת.

חשוב לציין, כי לא כל כלב זכר מתאים לכל כלבה נקבה – יש חשיבות גדולה מאוד לצבע, גודל ומבנה הגוף, מבנה הפנים, הלסת והמנשך (קו השיניים בפיו של הכלב). תשומת-לב לנתונים אלה תבטיח שהגורים יהיו יפים, איכותיים ונקיים מבעיות גנטיות אופייניות.

אהבתם את המאמר? שתפו!

שיתוף ב facebook
בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
בוואטסאפ
שיתוף ב email
במייל
שיתוף ב print
הדפסה