רוצים לעזור להאכיל את הכלבים בכלבייה?

רכשו 5 מנות האכלה יומיות לכלבים בכלבייה
בעלות של 10 ש"ח למנה (כלומר 50 ש"ח סך הכל)
 ואולי תזכו במכונית פורד פוקוס.

ההגרלה תסתיים ב- 12.7.19

ההגרלה נערכת בהתאם להוראות ההיתר הכללי לעריכת הגרלות לפרסומת מסחרית לפי חוק העונשין, התשל”ז-1977(מותנה בכמות רוכשים מינימלית ובכפוף לתקנון. ההשתתפות הינה בגיל 18 ומעלה)

תקנון ההגרלה

ההגרלה מותנת ב-500 משתתפים

וגם אם לא זכיתם בהגרלה, 
הזוכים הגדולים הם הכלבים אותם אנו מאכילים,
ואתם, שהרווחתם ביושר את המעשה הטוב 🙏

מי אנחנו ולמה אנחנו מגרילים את המכונית שלנו?

ובכן אנו גבע ואנדראה צין ההורים של צוק בן 8 רום בת 7 וסלע הקטן בן שנה וחצי, אנו מפעילים מזה כ 20 שנים את "כלביית גבע" המשמשת כבית מחסה לכלבים עזובים.

בבעלותנו כ 130 כלבים וכלבות ואנו חייבים לדאוג להם כל יום (כולל ביום כיפור) לתת להם מזון, מחסה ותנאים טובים עד שהם מוצאים בית חדש ומשפחה חמה. לכן יצאנו ביוזמה שתאפשר לגולשים וגולשות חובבי כלבים לרכוש מנות מזון יומיות ולעזור לכלבים שלנו. וכנהוג בתחום המימון המונים חשבנו איך נוכל לתגמל את מי שקנה או קנתה מזון לכלבים שלנו ולכן החלטנו לתת למישהו אחד או למישהי אחת את הרכב שלנו במתנה!
פורד פוקוס שנת 2012 מטופלת ושומרה עם קצת שיערות של כלבים על המושבים וקצת פירורים של במבה של הילדים על השטיחים, אבל מבטיחים שהמכונית תעבור ניקוי יסודי… 🙂 🙂

ההגרלה מותנת ב-500 משתתפים

ואם אתם לא צריכים את הרכב, תמיד תוכלו לתת אותו במתנה לאם חד-הורית, לחייל בודד או כל מי שאתם מכירים שהרכב יוכל לעזור לו.

ההגרלה מותנת ב-500 משתתפים

מי מבצע את ההגרלה?

את ההגרלה עורכת עו"ד איתן בראש – המפקח על ההגרלה לפי דרישת משרד האוצר ובהתאם לדרישת ההיתר לעריכת ההגרלה.

מתי ההגרלה?

הגרלה תתבצע ב-12.7.19 בשעה 16:00 בעמוד הפייסבוק שלנו בלייב! מהמשרד של הכלבייה בפיקוחו של עו"ד איתן בראש, עורך הדין שמלווה את ההגרלה.

איך משתתפים?

כל שעליכם לעשות כדי להיכנס להגרלה ולזכות במכונית הוא לרכוש 5 מנות לכלבים שלנו באמצעות לחיצה על הקישור ממש כאן בעמוד, ולעשות לייק לפוסט ההגרלה בפייסבוק ולשתף אותו. ואתם/ן אוטומטית נכנסים/ות להגרלה. אז לחצו על הקישור ואולי תזכו במכונית שלנו!

גלילה לראש העמוד

היכנסו להגרלה הגדולה ואולי תזכו בפורד פוקוס!

דילוג לתוכן